EXPRESS ANTI-CALC
EXPRESS ANTI-CALCDankzij de stoom die krachtig genoeg is om kreuken uit elke stof te verwijderen, levert het Express antikalk-strijkijzer met stoomgenerator snelle en betrouwbare resultaten, met een nieuw verwijderbaar kalkreservoir voor eenvoudig onderhoud en blijvende prestaties. Dit uiterst efficiënte stoomstation beschikt over het No Setting-systeem, voor veilige strijkbeurten zonder risico op verbrande kleding, terwijl de geavanceerde strijkzooltechnologie moeiteloze glijprestaties levert.
Referentie : SV8030C0
Voir la description du produit
CALOR EXPRESS ANTI-CALC STOOMGENERATOR: Het krachtige & eenvoudige strijkijzer met stoomgenerator
Het Express antikalkstoomstrijkijzer combineert een geavanceerd onderhoudssysteem met verbluffende stoomkracht geschikt voor elke stof, met als resultaat snelle, eenvoudige en blijvende strijkprestaties. Een nieuw verwijderbaar kalkreservoir zorgt voor een zorgeloos onderhoud met een verbluffende efficiëntie en langere levensduur als resultaat. Het stoomstrijkijzer heeft een constante stoomuitvoer van 120 g/minuut en beschikt over een 6,5-bar pompdruk voor snellere strijkbeurten. Dankzij de ruwe kracht van een 420-g/minuut stoomboost, worden bovendien de meest hardnekkige kreuken verwijderd. Ontdek de pure strijkkracht en blijvende prestaties van dit stoomstation, geniet van de uitzonderlijke glijcapaciteit en de duurzaamheid van een Durilium AirGlide-strijkzool, en van de geavanceerde functies voor het ultieme gebruiksgemak.Voir la description du produit
Vermogen | 2800
W |
Stoomafgifte | 120
g/min |
Stoomstoot | 410
g/min |
Waterpomp (bar) | 6.2
bar |
Verticaal stomen |
|
Instellingen stoom en temperatuur | Geen instelling nodig
|
Opwarmtijd | 2
min |
Strijkzooltechnologie | Durilium AirGlide
|
Glijvermogen strijkzool | *****
|
Duurzaamheid strijkzool / krasbestendigheid | ****
|
Continue stoomverspreiding | Punt, zijkant en kern
|
Comfortabele handgreep |
|
Automatische uitschakeling |
|
Ecostand |
|
Lengte netsnoer | 1.6
m |
Vergrendelsysteem |
|
Capaciteit waterreservoir | 1.8
L |
Waterreservoir | Uitneembaar
|
Continu bijvullen |
|
Snoeropbergruimte | Stroomsnoer en stoomsnoer
|
Kalkcollector |
|
Anti-kalkfunctie | Verwijdering anti-kalk collector
|
Indicatielampje ontkalken |
|
Kleuren | Wit en rood
|
Voir les produits
Voir les documents liés
Voir les questions les plus fréquentes
De plank moet geperforeerd zijn zodat de stoom door de vezels van het textiel kan om het zachter te maken en het strijken te vergemakkelijken. De hoes van de strijkplank moet ook stoomdoorlatend zijn.
Stel hiervoor de temperatuurknop in op de maximumstand.
• Laat het kledingstuk op een kapstok en trek zachtjes aan het textiel met één hand.
• Druk af en toe op de stoomknop en beweeg het strijkijzer van boven naar onderen.
Aangezien de geproduceerde stoom zeer heet is, maakt het de vezels zachter en elimineert het vouwen.
Opmerking: gebruik nooit de verticale stoomfunctie op een kledingstuk dat door iemand wordt gedragen.
• Plaats uw strijkijzer altijd op de achterkant of op zijn voet (afhankelijk van het model),
• Strijk niet op schurende voorwerpen (knopen, ritsen enz.)
• Maak de strijkzool nooit schoon met een schuur- of staalspons.
Als u textiel uit verschillende stoffen strijkt, stel dan de temperatuur in voor de meest fragiele stof.
Reinig de strijkzool regelmatig met een vochtig, niet-metalen schuursponsje. Voor gemakkelijker, niet bijtend reinigen van de strijkzool van uw strijkijzer gebruikt u een vochtige spons op de strijkzool wanneer deze nog warm is.
Als het verwijderen van vuil problemen oplevert, gebruikt u de stok die speciaal is gemaakt om de Durillium-strijkzolen te reinigen.
- De roestvrije strijkzool:
Reinig de strijkzool van uw strijkijzer wanneer deze is afgekoeld met een vochtige doek of een niet-schurende spons.
- De autoclean strijkzool:
Wij raden u aan om een zachte vochtige doek op de warme strijkzool te gebruiken om het oppervlak niet te beschadigen.
Waarschuwing: Het gebruik van schoonmaakmiddelen voor het strijkijzer veroorzaakt schade aan de autoclean-laag van uw strijkzool.
Gebruik geen schoonmaak- of ontkalkingsmiddelen om de strijkzool of basiseenheid schoon te maken. Houd het strijkijzer of de basiseenheid nooit onder kraanwater.
• Reiniging van de basiseenheid:
Maak de plastic onderdelen van tijd tot tijd schoon met een zacht, ietwat bevochtigd doekje.
• Reiniging van de kalkcollector:
Wacht tot het apparaat voor tenminste 1 uur lang is uitgeschakeld.
Verwijder de kalkcollector door klep naar boven te doen en een kwart te draaien.
Spoel de kalkcollector uit onder de kraan en steek hem terug in het strijkijzer.
• Zelfreiniging van de strijkzool (afhankelijk van het model):
Voer de stappen beschreven in deze video uit wanneer het anti-kalklampje brandt.
• Uw wasgoed is niet voldoende gespoeld, of u strijkt een nieuw kledingsstuk dat nog niet is gewassen. Zorg ervoor dat uw kleding voldoende is gespoeld om zeepresten en chemicaliën, die aan het strijkijzer zouden kunnen kleven, te verwijderen uit nieuwe kledingstukken.
• U gebruikt stijfsel. Breng stijfsel alleen aan op de achterzijde van het kledingstuk dat u wilt strijken.